אודותינו

מרפאת שנאון - מחזירים את החיוך לפנים!
מרפאת שנאון הינה מרפאת שיניים פרטית אשר הוקמה בראשון לציון בשנת 1986. בשנים שחלפו מאז צברה המרפאה פציינטים רבים, והיא מוכרת כיום כאחת ממרפאות השיניים המובילות בראשון לציון. מזה למעלה מעשרים שנה אנו מעניקים מגוון רחב של טיפולי שיניים ללקוחותינו, החל מטיפולים שגרתיים וכלה בטיפולים שיקומיים מורכבים. הצוות של שנאון מונה למעלה מעשרים רופאי שיניים, סייעות ושינניות בעלי תחומי התמחות שונים אשר עומדים לשירותכם מדי יום.

כל טיפולי השיניים תחת קורת גג אחת...
בשנת 2009 סיימה מרפאת שנאון את המעבר למשכנה החדש ברחוב ז'בוטינסקי 16 בראשון לציון. המרפאה החדשה מעוצבת בקפדנות על מנת לספק לכם תחושת נוחות מירבית. מחדר ההמתנה רחב הידיים ועד לחדרי הטיפולים המשוכללים, המרפאה החדשה שלנו ערוכה לתת לכם את הטיפול הטוב ביותר באוירה נעימה ויוקרתית. אנו מציעים את כל טיפולי השיניים תחת קורת גג אחת ועושים כל שביכולתנו על מנת שהטיפול שלכם במרפאתנו יתחיל ויסתיים על הצד הטוב ביותר, במהירות המרבית ובמינימום כאבים. 

בין תחומי ההתמחות של מרפאת שנאון-
טיפולים שגרתיים

טיפולי חניכיים

כירורגיית פה ולסת

שיקום והשתלות

טיפולים משמרים

טיפולי שיניים לילדים ולנוער

טיפולים באמצעות גז צחוק

יישור שיניים


טיפולי חניכיים
לטיפולי החניכיים מקום מרכזי ברפואת השיניים המודרנית, וזאת בעיקר מאחר ובעיות חניכיים מהוות את הגורם הנפוץ ביותר לאובדן שיניים אצל אנשים בוגרים. טיפולי חניכיים מורכבים מתבצעים על ידי רופא שיניים מומחה פריודונט, אולם המפתח לשמירה על בריאות החניכיים הוא אבחון מקדים וטיפול בבעיה מבעוד מועד.
כירורגיית פה ולסת
כירורגיית פה ולסת היא תחום ברפואת שיניים אשר עוסק בניתוחים אשר מבוצעים בחלל הפה ובלסתות. במרפאת שנאון ראשל"צ ניתוחים אלו מבוצעים על ידי כירורג פה ולסת מומחה, ד"ר אורי בלנק. במסגרת כירורגיית פה ולסת מבוצעים שתלים, הרמות סינוס פתוחות וסגורות והשתלות עצם לרבות השתלות בלוקים.
שיקום והשתלות
שיקום הפה הוא תחום התמחות נרחב ברפואת שיניים, והוא כולל את כל הפעולות שמטרתן החזרת התפקוד התקין לשיניים וללסתות. 
שיקום הפה כולל כתרים, מבנים, גשרים, תותבות ופעולות נוספות המבוצעות על ידי רופאי שיניים המתמחים בכך.

טיפולים משמרים
טיפולים משמרים הם הטיפולים הנפוצים ביותר במרבית מרפאות השיניים, וזהו שם כולל לעשרות פרוצדורות המיועדות למניעה ולטיפול בבעיות שיניים נפוצות. 
טיפולים משמרים כוללים בדיקות תקופתיות, צילומי רנטגן, הסרת אבנית, טיפולי שורש, עקירות וסתימות. 


מבוטחים ונהנים
הסדרים עם כל חברות הביטוח בארץ!