טיפולי חניכיים-פריודנטיה

לטיפולי החניכיים מקום מרכזי ברפואת השיניים המודרנית, וזאת בעיקר מאחר ובעיות חניכיים מהוות את הגורם הנפוץ ביותר לאובדן שיניים אצל אנשים בוגרים. טיפולי חניכיים מורכבים מתבצעים על ידי רופא שיניים מומחה פריודונט, אולם המפתח לשמירה על בריאות החניכיים הוא אבחון מקדים וטיפול בבעיה מבעוד מועד.

בעיות חניכיים – לא למבוגרים בלבד…
למרות הדעה הרווחת, בעיות חניכיים אינם רק מנת חלקם של מבוגרים אשר הזניחו את בריאות השיניים במשך שנים רבות. בעיות חניכיים מופיעות אצל כ-70% מהבוגרים, אך הן יכולות להופיע גם אצל צעירים. זיהוי מוקדם של בעיות חניכיים מתבצע לרוב בבדיקה תקופתית במרפאת השיניים, ובחלק קטן מהמקרים הן מזוהות עקב תסמינים שונים, כגון דימומים בעת צחצוח השיניים, רגישות של החניכיים אשר יכולה להתבטא באדמומיות או בנפיחות, נסיגת חניכיים או כאבים.

מניעה וטיפול בבעיות חניכיים
מניעה של בעיות חניכיים מתחילה בהקפדה על צחצוח השיניים באופן יומיומי ובצורה הנכונה לפי הדרכת שיניים, וממשיכה בביקורת שנתית אצל רופא השיניים ובטיפול תקופתי אצל השיננית. אם מחלת החניכיים כבר הגיעה לשלב מתקדם תידרש התערבות של רופא שיניים המומחה בבעיות חניכיים ובמקרים קיצוניים אף נדרשת התערבות כירורגית.

מחלקת טיפולי החניכיים במרפאת שנאון מציעה לכם טיפולי חניכיים על ידי פריודונט מומחה, פרופ' ארצי, הכוללים בין היתר כתרי חרסינה, כתרים ללא מתכת (מקס-פרס), כתרי זרקוניה, תותבות חלקיות, תותבות שלמות, תותבות קום קובלט ותותבות ולפלסט. בנוסף, אנו מציעים טיפולים תקופתיים וביקורות תקופתיות במטרה לאתר ולמנוע מבעוד מועד מחלות חניכיים.

רוצים לדעת עוד? צרו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם!

דילוג לתוכן