טיפולי שיניים לילדים ולנוער

טיפולי שיניים מהווים מקור לפחד גם עבור מבוגרים, וחרדה דנטלית היא המקור להימנעותם של אנשים רבים מרופא השיניים, הימנעות אשר תוצאותיה עלולות להיות כואבות. כאשר מדובר על ילדים הפחד גדול שבעתיים וחוסר שיתוף הפעולה המגיע בעקבותיו מקשה פעמים רבות על טיפולי שיניים אצל ילדים.

טיפולי שיניים לילדים באמצעות גז צחוק
מאחר וזריקת ההרדמה המקומית עצמה היא המהווה פעמים רבות את מקור הכאב והפחד,ובעיקר אצל ילדים, נפוץ השימוש בגז צחוק בטיפולי שיניים לילדים. מתן גז הצחוק הוא בטוח והוא מביא את הילד לשיתוף פעולה המאפשר מתן טיפול יעיל ואיכותי. במהלך כל הטיפול באמצעות גז צחוק הילד נמצא בהכרה מלאה ושומר עלכל הרפלקסים שלו. השפעת הגז חולפת במהירה ואינה כוללת תופעות לוואי בהמשך. הדבר מותנה כמובן בשיתוף פעולה של הילד.


חוויות ילדות ממרפאת השיניים...
החוויות שאנו חווים במרפאת השיניים בילדותנו משפיעות על ההתייחסות שלנו לנושא בהמשך החיים, ולכן חשוב להקפיד על טיפול מתאים לילדים. טיפול שיניים לילדים חייב להתבצע על ידי רופא שיניים המנוסה בכך ויודע כיצד ליצור קשר נכון עם הילד ובאלו שיטות להשתמש על מנת לגרום למינימום כאב. טיפול נכון בשיניים בילדות, לצד הקניית הרגלים נכונים של שמירה על היגיינת הפה, יביאו לשיניים בריאות בבגרות ויחסכו טיפולים, כאבים ופגמים אסתטיים.

מרפאת השיניים שנאון מעניקה טיפולי שיניים לילדים ולנוער מזה למעלה מ-20 שנה, וכן מבצעת טיפולי שיניים לילדים באמצעות גז צחוק. אנו מזמינים אתכם ואת ילדכם לבדיקה במרפאה, המתנה עלינו! לפרטים צרו קשר..


שנאון