אורתודונטיה - יישור שיניים

אורתודונטיה עוסקת ב מחקר וטיפול בפגמים בסגירת הפה, הנגרמים כתוצאה מאי-סדירות השיניים, חוסר התאמה בין ה לסתות או שניהם יחד.
טיפול אורתודונטי הוא טיפול ליישור שיניים, המבוצע ע"י רופא שיניים שהתמחה באורתודנטיה, והוא יכול לסייע בתיקון השיניים והזזתם למקום הנכון. החשיבות באורתודונטיה אינה אסתטית בלבד, אלא גם רפואית, שכן סגירה נכונה של השיניים היא תנאי לתפקוד תקין של מערכת הלעיסה כולה, וכן לבריאות השיניים, החניכיים ומפרקי הלסת.

הודות לטכנולוגיות מיחשוב והדמיה מתקדמות ניתן כיום ליישר שיניים תוך הימנעות מהמראה המתכתי של הגשר והקוביות, שהפך להיות מזוהה כל כך עם יישור שיניים. במעבדה הדיגיטלית שלנו אורתודונט מומחה מפקח על עיצוב והפקתן של סדרת קשתיות, המותאמות אישית לכל מטופל. כל קשתית מפעילה לחץ מתון אך אקטיבי על השיניים המיועדות לתזוזה, וכך שבוע לאחר שבוע השיניים מתיישרות עד להשגת התוצאה האסתטית המושלמת והחיוך האידיאלי למטופל/ת. הדמיה ממוחשבת מסייעת כבר בתחילת הטיפול למטופל ולמטפל להבין לאילו תוצאה סופית ניתן להגיע.

Klear Aligners הם סדים שקופים ליישור השיניים, המתוכננים ומיוצרים בישראל, אשר הומצאו ע"י אורתודונט מומחה ומאפשרים חיוך מושלם לכל מטופל. אנו במרפאת שנאון עושים שימוש בסדים שקופים מתוצרת Klear Aligners , ע"י רופאי שיניים מוסמכים ובפיקוח אורתודנט מומחה, להצלחת הטיפול ולתוצאה האסתטית המושלמת. הסדים השקופים של Klear Aligners מהווים פיתרון אידיאלי למבוגרים הצריכים להופיע בציבור.
צרו קשר עוד היום ונקבע לכם תור לייעוץ של אורתודנט מומחה, אשר יסביר לכם על התהליך וייצור עבורכם הדמיה ממוחשבת של התוצאה הסופית.

דילוג לתוכן